O FIRMIE 

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Proch strzelniczy zielona herbata 3505 pomaga w zdrowym życiu

W miarę jak dążenie ludzi do zdrowego życia staje się coraz wyższe, coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na zdrową dietę i produkty opieki zdrowotnej. Zielona herbata prochowa 3505, jako odmiana zielonej herbaty o różnych składnikach odżywczych i skutkach zdrowotnych, stopniowo staje się ważną częścią zdrowego życia.

2023-05-22 Zobacz więcej

Zielona herbata prochowa 3505 staje się nowym faworytem na rynku herbaty

Jako wyjątkowa odmiana zielonej herbaty, zielona herbata prochowa 3505 stopniowo staje się bardzo zainteresowanym produktem na rynku herbaty. Proch zielona herbata 3505 to głównie ręcznie robiona zielona herbata, która prezentuje liść herbaty w kształcie kuli o silnym aromacie i świeżym smaku.

2023-05-15 Zobacz więcej

Producent zielonej herbaty 3505 mówi, że herbata prochowa jest preferowana przez międzynarodowych miłośników ceremonii parzenia herbaty

Producent zielonej herbaty 3505 mówi, że z globalnym naciskiem na kulturę herbaty i dbałość o zdrowie fizyczne i psychiczne, chińska kultura herbaty stopniowo rozprzestrzeniła się na świat. W dobie globalizacji kultury herbacianej herbata prochowa, jako przedstawiciel chińskiej kultury herbacianej, również wykazuje swój niepowtarzalny urok.

2023-04-11 Zobacz więcej

Producent zielonej herbaty 3505 zabierze Cię do doświadczenia siły i elegancji herbaty prochowej

Prawdopodobnie wszyscy znają chińską kulturę herbaty, ale czy słyszałeś o herbacie prochowej? Producent zielonej herbaty 3505 mówi, że jest to sposób na picie herbaty w tradycyjnej chińskiej kulturze, a także wyjątkowe doświadczenie o wyjątkowym smaku.

2023-04-03 Zobacz więcej

Producent zielonej herbaty Gunpowder 3505 pokaże Ci wyjątkowy smak herbaty prochowej

Producent zielonej herbaty Gunpowder 3505 mówi, że herbata prochowa to luźna herbata liściasta, ciasno zwinięta w małe cząsteczki przypominające proch strzelniczy. Ta herbata jest zwykle wytwarzana przy użyciu zielonych liści, ale nie zawsze. Korzyści płynące z herbaty prochowej zależą od rodzaju liści herbaty użytych do jej produkcji.

2023-03-24 Zobacz więcej

Producent zielonej herbaty Gunpowder 3505 pokaże Ci, czy łatwo jest się złościć lub zmniejszyć ogień podczas picia zielonej herbaty

Producent zielonej herbaty Gunpowder 3505 mówi, że picie zielonej herbaty może zmniejszyć ogień. Ponieważ natura zielonej herbaty jest zimna, ludzie, którzy są bardziej skłonni do złości, mogą zdecydować się na picie zielonej herbaty. Najlepiej nie pić zielonej herbaty na pusty żołądek i nie należy pić zielonej herbaty bezpośrednio przed i po posiłku.

2023-03-14 Zobacz więcej

Rozgrzewka Eksport herbaty prochowej „ Pas i droga”

5 grudnia Shengzhou Ruixing Tea Industry Co., Ltd. pakowała i eksportowała herbatę do Maroka, co oznacza eksport herbaty prochowej w drugiej połowie Chin i zaczęła się rozmrażać.

2019-02-28 Zobacz więcej

Seminarium na temat przedsiębiorstw eksportujących herbatę w mieście Shengzhou

Rankiem 27. w 2. budynku rządu miasta Shengzhou odbyło się sympozjum na temat przedsiębiorstw eksportujących herbatę w mieście Shengzhou.

2019-02-27 Zobacz więcej

Zobacz więcej