APIE MUS

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Parako žalioji arbata 3505 padeda sveikam gyvenimui

Kadangi žmonių siekis sveiko gyvenimo vis didesnis ir didesnis, vis daugiau žmonių pradeda atkreipti dėmesį į sveiką mitybą ir sveikatos priežiūros produktus. „ Gunpowder green tea 3505 “, kaip įvairių žaliosios arbatos, turinčios įvairių maistinių medžiagų ir poveikio sveikatai, palaipsniui tampa svarbia sveiko gyvenimo dalimi.

2023-05-22 Rodyti daugiau

Parako žalioji arbata 3505 tampa nauja mėgstamiausia arbatos rinkoje

Kaip unikali žaliosios arbatos veislė, „ gunpowder green tea 3505 “palaipsniui tampa labai susirūpinusiu produktu arbatos rinkoje. „ Gunpowder green tea 3505 “yra daugiausia rankų darbo žalioji arbata, pristatanti rutulio formos arbatos lapą, turinčią stiprų aromatą ir šviežią skonį.

2023-05-15 Rodyti daugiau

Žaliosios arbatos 3505 gamintojas sako, kad parako arbatą mėgsta tarptautinės arbatos ceremonijos mėgėjai

Žaliosios arbatos 3505 gamintojas pasakoja, kad pasaulinis arbatos kultūros akcentavimas ir dėmesys fizinei ir psichinei sveikatai, kinų arbatos kultūra palaipsniui išplito pasaulyje. Šioje arbatos kultūros globalizacijos eroje parako arbata, kaip kinijos arbatos kultūros atstovas, taip pat parodo savo unikalų žavesį.

2023-04-11 Rodyti daugiau

Žaliosios arbatos 3505 gamintojas priima jus patirti parako arbatos stiprumą ir eleganciją

Spėjama, kad visi yra susipažinę su kinų arbatos kultūra, bet ar girdėjote apie parako arbatą? Žaliosios arbatos 3505 gamintojas pasakoja, kad tai yra būdas gerti arbatą tradicinėje kinų kultūroje, taip pat yra unikali patirtis su unikaliu skoniu.

2023-04-03 Rodyti daugiau

Parako žaliosios arbatos 3505 gamintojas parodys unikalų parako arbatos skonį

Parako žaliosios arbatos 3505 gamintojas sako, kad parako arbata yra laisvos lapų arbata, sandariai suvyniota į mažas daleles, kurios primena parako. Ši arbata paprastai gaminama naudojant žalius lapus, bet ne visada. Parako arbatos nauda priklauso nuo arbatos lapų, naudojamų jam gaminti, tipo.

2023-03-24 Rodyti daugiau

„ Gunpowder green tea 3505 “gamintojas parodys, ar lengva supykti, ar sumažinti ugnį geriant žaliąją arbatą.

Parako žaliosios arbatos 3505 gamintojas sako, kad gerti žalią arbatą gali sumažinti ugnį. Kadangi žaliosios arbatos pobūdis yra šaltas, žmonės, kurie labiau linkę supykti, gali pasirinkti gerti žaliąją arbatą. Geriausia negerti žaliosios arbatos tuščiu skrandžiu, ir neturėtumėte gerti žaliosios arbatos prieš ir po valgio.

2023-03-14 Rodyti daugiau

Parako arbatos eksportas "diržas ir kelias" atšilimas

Gruodžio 5 d. „ shengzhou ruixing tea industry co., ltd. “pakavo ir eksportavo arbatą į maroką, kuris žymi parako arbatos eksportą antroje kinijos pusėje ir pradėjo tirpti.

2019-02-28 Rodyti daugiau

Seminaras apie arbatos eksporto įmones shengzhou mieste

27-osios rytą 2-ajame shengzhou miesto vyriausybės pastate vyko arbatos eksporto įmonių simpoziumas shengzhou mieste.

2019-02-27 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau